Hakkımızda

Hakkımızda

BİLKENT OSGB, 2015 yılında ANKARA merkez olmak üzere hizmete başlamış olup, aynı yıl Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığınca Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir. BİLKENT OSGB, ANKARA il sınırları içerisinde kurulmuş olmakla birlikte; KONYA , ESKİŞEHİR , BOLU , ÇANKIRI , KIRIKKALE , AKSARAY , KIRŞEHİR illerinde de yetkinliği ve faaliyetleri bulunan bir ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİDİR.
 Kuruluşumuz, Türkiye' de yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarının en aza indirilmesi için işyerlerinde; İş Sağlığı ve Güvenliği Kültürünün oluşturulması, geliştirilmesi ve sürdürülmesi için hizmet sunar.

Kuruluşumuz bünyesinde her biri kendi alanında deneyimli olan işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli çalışmakta olup, hizmet sunmuş olduğumuz kuruluşlarda profesyonel olarak görevlerini sürdürmektedirler. Hizmet alan firmaların iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına tam uyumunun sağlanması için; çalışanlarımız ve yaptıkları çalışmaları, kuruluşumuz tarafından sürekli olarak gözlemlenerek, gerek duyulduğu hallerde iyileştirmeler yapılarak hizmet kalitemizin sürekliliği sağlanmaktadır.


BİLKENT OSGB  olarak işletmenize hizmet vermemizi talep etmeniz ya da konu hakkında detaylı bilgi almak istemeniz halinde 0312 224 03 09  numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Türkiye genelinde iş sağlığı ve güvenliği alanında lider, yenilikçi, seçkin, en çok tercih edilen ve önerilen kuruluş olmak.

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak güncel mevzuatın gereklilikleri konusunda kuruluşlara danışmanlık ve çözüm ortaklığı yapmak, çağdaş yöntemler kullanarak Türkiye' de iş sağlığı ve güvenliği kültürünün gelişmesine katkı sağlamak.